Podsumowanie 2021

Tak rozwija się Remi: podsumowanie 2021

Ostatni rok to dla Remi czas wyjątkowo dynamicznych zmian i rozbudowy do rozmiarów, o których zakładając sklep mogliśmy tylko marzyć. Dzięki Wam – naszym Klientom – z niewielkiego sklepu stworzyliśmy szybko i sprawnie funkcjonującą firmę. Serdecznie zachęcamy do przeczytania podsumowania ostatnich kilkunastu miesięcy naszej działalności!

Z lokalnego sklepu o powierzchni 200 m2 w sieć trzech sklepów o łącznej powierzchni 3 tysięcy metrów (w mniej niż rok) – to rozwój, z którego jesteśmy niezwykle dumni i za który jesteśmy wdzięczni naszym Klientom oraz Partnerom biznesowym. Oprócz zwiększającego się metrażu powierzchni, rosnący zasięg działań Remi to także:

  • 15 samochodów dostawczych, dzięki którym zapewniamy dynamikę i ciągłość dostaw do Klientów,
  • kilkaset tysięcy referencji w naszych magazynach, o łącznej wartości kilku milionów złotych,
  • kadra specjalistów, do której stale dołączają kolejni eksperci gotowi odpowiedzieć na każde pytanie.

Dynamiczny rozwój jest efektem systematycznej pracy, jak również stałego podnoszenia kompetencji, w którym niezwykle ważną rolę pełnią wyjazdy integracyjne (np. czerwcowy wyjazd na gokarty) oraz szkolenia techniczne (np. współorganizowane z firmami Kamoka oraz Continental) i menadżerskie. Tylko w tym roku na te działania przeznaczyliśmy ponad 50 tys. złotych!

Podsumowując mijający rok i tworząc plany na przyszłość, chcemy przede wszystkim podziękować Wam za zaufanie, jakim obdarzacie zespół Remi każdego dnia. Bez Was nigdy nie moglibyśmy rozwinąć się tak fantastycznie, jak wspólnie zrobiliśmy to na przestrzeni ostatnich miesięcy. Już teraz widzimy, że najprawdopodobniej w przyszłym roku znów zabraknie nam miejsca – myślimy o rozbudowie, a wszystkie szczegóły podamy jak najszybciej!

Pamiętajcie, że eksperci Remi czekają na Was:

  • w Lubaniu przy ul. J. Dąbrowskiego 39,
  • w Zgorzelcu przy ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 8e,
  • w Bogatyni przy ul. Kościuszki 3.

Z pomocą naszych specjalistów szybko dobierzecie potrzebne części i akcesoria motoryzacyjne. Dane kontaktowe znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy Was również do polubienia i obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Doświadczenie, rozwój, zaufanie – Remi.

Podsumowanie 2021 - remi.pl